Hotel Courtyard by Marriott City Praha

Hotelu Courtyard by Marriott City Praha 11 Hotelu Courtyard by Marriott City Praha 12 Hotelu Courtyard by Marriott City Praha 13 Hotelu Courtyard by Marriott City Praha 14 Hotelu Courtyard by Marriott City Praha 15 Hotelu Courtyard by Marriott City Praha 16 Hotelu Courtyard by Marriott City Praha 17 Hotelu Courtyard by Marriott City Praha 18 Hotelu Courtyard by Marriott City Praha 19 Hotelu Courtyard by Marriott City Praha 20 Hotelu Courtyard by Marriott City Praha 21 Hotelu Courtyard by Marriott City Praha 22

.Hotel Courtyard by Marriott Prague City se v atraktivní pražské čtvrti Vinohrady, pouhých 10 minut trvá cesta do centra metrem nebo tramvají ze zastávky Flora (nachází se přímo vedle hotelu)V hotelu Courtyard by Marriott Prague City se nachazí 161 prostorných pokojů pro hosty je vybaveno novým ložním prádlem Courtyard, individuálně ovladatelnou klimatizací, bezpečnostním trezorem přímo v pokoji, vysokorychlostním Internetem, telefonem s 2 linkami, satelitní TV s úhlopříčkou 64 cm s možností objednávky filmů, ledničkou, žehličkou a žehlícím prknem a vařičem na čaj a kávu, všechny pokoje pro hosty jsou vybaveny nejnovějším topením a zabezpečovacím systémem a koupelnami s vysoušeči vlasů a župany.


Hotel Courtyard by Marriott Prague City v Praze nabízí 4 konferenční místnosti s kapacitou až 400 osob, restauraci a Lobby bar, fitness místnost přístupná 24 hodin pomocí klíčové karty s osvětlením, přístrojem na měření srdce a činkami, směnárnu, hlídané garáže dostuplné 24 hodin s 50 přidělenými parkovacími místy.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-courtyard-by-marriott-city@toprague.cz
Adresa: Lucemburská 46 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Courtyard by Marriott City Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Courtyard by Marriott City Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist